Co nabízí nový web novinářům?

Datum publikace14. 3. 2016, 12.09

Aktuality ze života církve, avíza, tiskové zprávy, přehled nejdůležitějších událostí, zpravodajské zdroje, kontakty. To vše je nyní k dispozici na specializované stránce určené novinářům.

Zpravodajství
V sekci Pro média naleznete novinky týkající se podstatných událostí v církvi. Tyto texty je možné využívat jako zdroj informací, případně z nich citovat.

V článcích je možné také vyhledávat nebo je filtrovat podle témat.

Avíza
Na této stránce zveřejňujeme pozvánky na akce pro novináře, jako jsou např. tiskové konference.

Odběr novinek
Newsletter s novinkami na webu církev.cz, který obsahuje denní zpravodajství, odesíláme denně v 16 hodin.

Události 2016
Kalendář obsahuje přehled nejdůležitějších událostí v domácí i celosvětové církvi v letošním roce.

Přehled nejnovějších tiskových zpráv.

Ke stažení
Pro novináře pravidelně připravujeme leták s důležitými událostmi v církvi. Tyto i jiné materiály publikujeme v sekci Ke stažení.

Zahraniční zdroje
Sekce obsahuje informace o relevantních zahraničních zdrojích informací, které se specializují na církev. Kromě odkazu na webové stránky uvádíme také hlavní kontaktní údaje a linky na sociální sítě.

Kontakty
Na jednom místě naleznete kontakty na tiskové mluvčí církve na celostátní i diecézní úrovni. Sekce současně obsahuje také spojení na mluvčí Charity.

(ilustrační foto: JD Lasica)

Autor článku: Ondřej Mléčka