Z domova

Tříkrálový průvod v Praze

2. 1. 2003, 16:00

Průvod "Tří králů" na velbloudech vyjde z budovy pražského arcibiskupství v neděli 5.1. v 15.30 hodin.

Praha: Tradiční průvod "Tří králů" na velbloudech společně s početnou družinou vyjde z budovy pražského Arcibiskupského paláce na Hradčanském náměstí v neděli 5.1. v 15.30 hodin. Všichni pak společně zamíří na Loretánské náměstí, kde se králové Kašpar, Melichar a Baltazar pokloní malému Ježíškovi a předají mu své dary.

Následující den udělají "Tři králové" radost dětským pacientům psychiatrického oddělení Thomayerovy nemocnice, které obdarují hračkami, oblečením a učebními pomůckami.

Celá akce je pořádána Mládeží Idente ve spolupráci s Hradní stráží ČR, římskokatolickou farností v Praze - Michli, velvyslanectvím Španělska a za laskavé podpory dalších sponzorských organizací.