Z domova

Výročí založení mikroregionu Království

4. 6. 2004, 10:00

Slavnost se uskuteční v sobotu 5.6. od 8 hodin ve Velkém Týnci u Olomouce. Bohoslužbu od 14.00 hodin bude celebrovat arcibiskup Jan Graubner.

Velký Týnec: Oslava 5. výročí založení dobrovolného svazku obcí mikroregionu "Království" se uskuteční v sobotu 5.6. od 9 hodin v zámecké zahradě ve Velkém Týnci.
Slavnostní mši od 14.00 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Velkém Týnci bude celebrovat olomoucký arcibiskup Jan Graubner spolu s duchovními farností mikroregionu.
Součástí oslav je výstava fotografií významné olomoucké fotografky Mileny Valuškové.

Oslavy pořádají obce mikroregionu Království: Blatec, Brodek u Přerova, Citov, Císařov, Čelechovice, Dub nad Moravou, Gragov, Hrdibořice, Charváty, Kožušany-Tážaly, Krčmaň, Majetín, Suchonice, Velký Týnec, Věrovany.

Dnes je pátek, 25. července
Svátek má Jakub,
V církevním kalendáři Svátek sv. Jakuba / sv. Kryštof,

Mapa pomoci ve světě